دسته بندی موضوعی

ترابری بین المللی تهران (tbt)


images

این شرکت از سال 1333 فعالیت مستمر خود را در صنعت حمل‌ونقل کشور بر اساس استانداردهای بین‌المللی حمل‌ونقل آغاز نموده است. شرکت عضو فدراسیون بین‌المللی فیاتا بوده و با بیش از نیم قرن تجربه مفید ازجمله قدیمی‌ترین و فعال‌ترین شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا به‌صورت زمینی، دریایی، ریلی و هوایی می‌باشد.
در حال حاضر تی بی تی به‌عنوان زیرمجموعه بنیاد مستضعفان طرف قرارداد بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی و سایر صنایع وابسته است. تی بی تی با استفاده از ناوگان خود مشتمل بر کامیون‌های یخچال‌دار و تریلرهای کفی و چادری قادر به حمل کلیه محمولات خشک و فاسد شدنی بوده و بر اساس قرارداد با فورواردرهای بین‌المللی، آمادگی دارد خدمات ذیل را ارائه نماید:

- حمل دریایی کلیه محمولات از کلیه بنادر عملیاتی دنیا به کلیه بنادر در ایران و بالعکس

- حمل زمینی کالا به‌صورت گروپاژ/ دربست توسط کامیون‌های ایرانی/غیر ایرانی از کلیه مبادی دنیا به جمهوری اسلامی ایران و بالعکس

-ترانزیت محمولات (خشک یا فاسد شدنی) از کلیه مبادی به تمامی مقاصد در دنیا

- حمل هوایی محمولات از کلیه فرودگاه‌های دنیا به ایران و بالعکس

- حمل داخلی محمولات و ارائه سرویس‌های حمل توسط انواع کامیون و کامیونت و بهره‌مند بودن از ترمینالی به وسعت 22000 متر مربع در کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج

در راستای دستور ریاست بنیاد مستضعفان در خصوص هم‌افزایی شرکت‌های بنیادی و با مساعدت شرکت سیاحتی و حمل‌ونقل پارسیان (هلدینگ حمل‌ونقل) شرکت تی بی تی توانسته با برخی شرکت‌های بنیادی جهت پخش محصولات تولیدی همکاری نماید. ازجمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت زمزم شرق، پاک، گوشتیران، دوغ آبعلی و پاکدیس اشاره نمود.

شرکت تی بی تی با کوشش شبانه‌روزی مدیران و پرسنل در طی چند سال اخیر به یکی از   چند شرکت برتر در صنعت حمل‌ونقل داخلی و بین‌المللی تبدیل شده امید است.


آخرین اخبار