دسته بندی موضوعی

هلدینگ دانشمند نماد بارز جوان باوری

IMG 0664 edited

 

نشست مشترک کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور مهندس محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان دکتر سید حامد عسگری مشاور رئیس و مدیر عامل هلدینگ دانشمند؛ حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون "حمایت از تولید ملی" و نمایندگان عضو این کمیسیون در هلدینگ دانشمند برگزار شد.

 

نشست مشترک کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی سه شنبه ۲ مرداد   در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور  مهندس محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد دکتر سید حامد عسگری مشاور رئیس و مدیر عامل هلدینگ دانشمندو  حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون "حمایت از تولید ملی" و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و  مدیران ارشد بنیاد در هلدینگ برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ دانشمند مهندس سعیدی کیا در این نشست مشترک ضمن تبریک ولادت با سعادت ثامن الحج و خیر مقدم به نمایندگان مجلس از حضور آنها در این نهاد انقلابی تشکر کرد و ضمن تشریح عملکرد بنیاد در حوزه های اقتصادی و اجتماعی از نمایندگان مردم دعوت کرد تا ضمن سفر به شهرستان قلعه گنج  از الگوی منحصر به فرد پیشرفت و آبادانی  بنیاد در این منطقه محروم دیدن کنند . وی با تشرح مهمترین فعالیت های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان تاکید کرد مسوولیت تامین  نیازهای فناوری ودانش بنیان بر عهده هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند می باشد .

 

بنابراین گزارش  در ادامه جلسه سیدحامد عسگری مدیر عامل هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند ضمن معرفی هلدینگ دانشمند تاکید کرد:  در این مجموعه جمعی از جوانان متعهد ، متخصص  و با انگیزه به واسطه باور و اعتماد ریاست بنیاد مستضعفان به جوانان با رویکرد" ترویج نوآوری فراگیر "درحال خدمت و فعالیت می باشند .

 

وی در ادامه سخنان خود در مورد حوزه های فعالیت و عملکرد این  هلدینگ به ویژه در حوزه های کسب و کار دانش بنیان گزارشی را ارایه کرد و  اقدامات هلدینگ با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در قالب شرکت های دانش بنیان را تشریح کرد.

 

 عسگری افزود: هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند ضمن تامین نیاز های فناوری و دانش بنیان شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان به دنبال نوآوری های فراگیر در حوزه های کسب و کار است که از آن جمله می توان به  فناوری های نوظهور و تکنولوژی بکار گیری انرژی های تجدید پذیر  اشاره داشت.

 

همچنین حمیدرضا فولادگر رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی در نشست مشترک ضمن تشکر از آقای سعیدی کیا در خصوص اعتماد به جوانان در هلدینگ دانشمند و ابراز خرسندی از آشنایی با مجموعه دانشمند و ظرفیت های فراوان آن طی سخنانی خاطر نشان کرد : باید قابلیت های بنیاد مستضعفان در جایی به کار گرفته شود که امکان حضور بخش خصوصی فراهم نیست وی تاکید کرد: برنامه ریزی توسعه فعالیت های اقتصادی بنیاد باید مبتنی بر آمایش سرزمینی باشد تا بر اساس مزیت های رقابتی منطقه ای امکان توسعه همه جانبه مناطق محروم فراهم شود.

 

در ادامه نشست  مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و عضو هیئت رئیسه مجلس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین  و  نادر قاضی پور نماینده ارومیه  ضمن ارزیابی  عملکرد بنیاد در برخی از حوزه های فعالیت ، سوالاتی را مطرح کردند که ازسوی ریاست بنیاد و معاونین  حاضر در جلسه توضیحات لازم در مورد بهره وری در فعالیتهای اقتصادی و قیمتهای تمام شده در گروه بنیاد  ، اجرای طرح های محرومیت زدایی و اشتغالزایی  در مناطق محروم به ویژه طرح پیشرفت و آبادانی قلعه گنج ، اهدای بیش از 67هزار سند زمین به محرومان در سراسر کشور ،طرح حمایت از تولید ماهیان خاویاری در استان های شمالی کشور ، تولید شیر ، سیمان و فولاد  و ... ارایه شد.

 

این دیدار سه ساعته با توصیه های پایانی  و تشکر نمایندگان مجلس شورای  اسلامی از عملکرد کلی   بنیاد مستضعفان به عنوان یک نهاد انقلابی با ذکر صلواتی به پایان رسید.

 

 

WhatsApp Image 2018 07 28 at 16.34.06 1

 

WhatsApp Image 2018 07 28 at 16.34.09 1

 

WhatsApp Image 2018 07 28 at 15.34.06

 

DSC 0101

 

 

WhatsApp Image 2018 07 28 at 15.34.09

 

WhatsApp Image 2018 07 28 at 15.34.12

 

WhatsApp Image 2018 07 28 at 15.34.04

 

IMG 0664

 

IMG 0706 edited3

 

IMG 0742