دسته بندی موضوعی
مجله دانشمند 55 ساله شد

مجله دانشمند 55 ساله شد

از تمبر یاد بود 55 سالگی مجله دانشمند با حضور مقامات و چهره های فرهنگی کشور رونمائی گردید.
DSC 0076

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشمند چهارشنبه 30 آبان هم زمان با ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام جشن پنجاه و پنج سالگی مجله دانشمند در محل باغ کتاب تهران با حضور مدیران مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند که مجله "دانشمند" زیر مجموعه آن مؤسسه می باشد، مدیران مسئول فعلی و سابق مجله، تعدادی از مدیران ارشد نهادهای دولتی و شرکت ملی پست و مشاورین و معاونین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار گردید.

 DSC 0013

 

DSC 0057

 

در این مراسم که با رونمائی تمبر یاد بود مجله دانشمند و برش کیک تولد مجله آغار شد دکتر محمود گلزاری از مدیریت و تیم جوان پر شور مؤسسه دانشمند به واسطه این اقدام فرهنگی تجلیل کرد و آرزو کرد انگیزه آنان همواره فعال بماند. و روشن نگاه داشتن چراغ این حرکت فرهنگی را اقدامی شایسته تفسیر نمود.

همچنین حامد عسگری مدیر عامل مؤسسه دانشمند در این مراسم از عزم مؤسسه دانشمند در ترویج اقدامات علمی و فرهنگی برای همه اقشار جامعه سخن گفت و از همکاران خود در مجله و مؤسسه تقدیم نمود.

 

DSC 0102

 

DSC 0089

 

این مراسم مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفت و در پایان شرکت کنندگان به بیان خاطرات خود از دوران مختلف مجله پرداختند به بهترین خاطره ها جوایزی تعلق گرفت.

 

DSC 0328

 

DSC 0069