دسته بندی موضوعی
عضو کمیسیون حقوق و قضائی مجلس:

فعالیت موسسه دانشمند مثبت است

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای گفت: موسسات و نهاد ها باید از شرکت های دانش بنیان حمایت کنند تا بتوان از طریق این موسسات مشکلات فعلی را کاهش داد.
201607107022892861

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشمند، روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری برنا در خصوص ایجاد فرصت برای جوانان برای حضور در فضا‌های استارتاپی با تاکید بر اینکه از فضای مجازی باید اصولی استفاده شود افزود:ما شاهد این هستیم که سیستم کم کم به سمت و سوی اینترنتی پیش می‌رود و مجلس نیز بستر لازم برای حضور شرکت‌های دانش بنیان فراهم کرده است.عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرکت آمازون که یکی از موفق‌ترین شرکت‌های استارتاپی دنیاست با رعایت اصول و استفاده حداکثری از نیروی جوان توانسته به این مرحله برسد. ما هم در داخل کشور هم نیروی جوان خلاق و فعال داریم و هم طی چند سال اخیر فضا برای کسب و کار اینترنتی در داخل فراهم شده است.

حضرت پور فعالیت شرکت‌های دانش بنیان مثل موسسه دانشمند را مثبت ارزیابی کرد و گفت:  موسسات و نهاد‌ها باید از شرکت‌های دانش بنیان حمایت کنند تا بتوان از طریق این موسسات مشکلات فعلی را کاهش داد. این رویه‌ای که موسسه دانشمند پیش گرفته در مسیر درستی است و امیدواریم دیگر موسسه‌ها نیز به سمت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و جوانان حرکت کنند.