دسته بندی موضوعی
حضور مهندس فتاح ریاست بنیاد مستضعفان در مؤسسه دانشمند

مهندس فتاح: مؤسسه دانشمند حلقه اتصال همه نیازهای دانشی مجموعه بنیاد مستضعفان است.

فتاح: مسیر تحول اساسی در بنیاد مستضعفان از طریق اقدامات دانش بنیان است.
DSC 0001

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مؤسسه دانشمند، روز سه شنبه مورخ 98/9/12، مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی؛ با حضور در مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند ضمن بازدید از مجموعه با مدیرعامل و مدیران مؤسسه دیدار و گفتگو کرد.

 

در این جلسه رئیس بنیاد مستضعفان ضمن یادآوری توطئه‌های بیش از چهل ساله جبهه استکبار به رهبری آمریکا علیه ملت انقلابی ایران؛ رمز کینه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را «ندای حق و حقیقت خواهی و عدم زیر بار زور و سلطه رفتن جمهوری اسلامی ایران» دانست و یادآور شد؛ تنها ایران اسلامی پرچمدار مبارزه با طاغوت و استکبار در جهان است و به فضل الهی و لطف پروردگار در این مسیر سربلند بوده‌ و خواهیم بود.

 

فتاح تأکید کرد: راهبردی ترین مأموریت و نیاز انقلاب خودکفایی تکمیلی در دانش است که این امر مؤلفه اساسی اقتصاد مقاومتی و از فرامین رهبر معظم انقلاب است و قطعاً این راهبرد با «توجه به داخل، ارتقاء توانمندی ها، عزم و همت انقلابی و توکل و استعانت پروردگار متعال» عملیاتی خواهد شد.

 رئیس بنیاد مستضعفان تأکید کرد: باید در مرحله نخست نیازهای اساسی مردم و کشور را شناسایی کنیم و راهکار دانش محور و عملیاتی رفع آن را ارائه دهیم.

 

فتاح در ادامه یادآور شد: مؤسسه دانشمند باید در خدمت بنیاد مستضعفان باشد و شما باید نیازهای بنیاد را احصاء کنید و ما نیز حلقه اتصال دانشمند به همه هلدینگ‌ها و شرکت‌های بنیاد خواهیم شد و همه بنیاد باید در حل مسائل و نیازهای فناورانه خود به شما رجوع کند و ان‌شاء‌ا... با ارائه طرح‌های عملیاتی در بخش محصولات راهبردی از واردات آنها هم خودکفا خواهیم شد.

 

فتاح در پایان بر تقویت روحیه جوانگرایی، نخبه گرایی و توسعه تعاملات با سایر بخش‌های داخل و خارج بنیاد تأکید کرد و به مردم داری و توجه به جامعه محرومان توصیه نمود.

 

در ادامه جلسه دکتر خطیبی مدیرعامل مؤسسه تحقیق و توسعه دانشمند ضمن خیرمقدم به ریاست بنیاد و تقدیر از توجه ایشان به مؤسسه دانشمند تأکید کرد: با تمام توان در مسیر رفع نیازهای دانش محور خانواده بنیاد، حرکت خواهیم کرد.

در ادامه جلسه مدیران عامل شرکت‌های زیر مجموعه دانشمند به ارائه گزارشی از اقدامات خود پرداختند.

 

DSC 0001 Moment Copy2

 

DSC 0077 Copy3