دسته بندی موضوعی
نجفی،عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

اقدامات موسسه دانشمند که با ترویج دانش و فناوری ارتباطات همراه است، مفید می باشد.

هنوز بخش عمده ای از تلاش های جوانان خوش فکر در کشور به بهره برداری نرسیده است.
13970618000437636720894599164404 43385 PhotoT

محمدرضا نجفی عضو کمیسیون پیشرانه صنایع و معادن مجلس گفت: اقتصاد کشور، صنعت تولید کشور،فضای استارتاپ‌ها و کارهای مبتنی بر دانش فناوری نوین است.
نجفی ادامه داد: ما اگر انتظار افزایش بهره‌وری و خلق ارزش افزوده و توسعه ظرفیت‌های کاری در زمینه‌های مذکور و انتظار تنوع محصول و خدمت و رضایتمندی همه ذی‌نفعان سرمایه‌ها و فرصت‌های کشور را داریم باید نقش حضور و اثربخشی دانش و تکنولوژی را در تولید کار و خدمت افزایش و ارتقا بدهیم.
نجفی تصریح کرد: عنصر اساسی در این حوزه، نیروی انسانی و فکر پویا، با نشاط،پرانرژی جوانان تحصیل کرده است. لذا این مسیر، مسیر توسعه و بهبود و ارتقا بهره‌وری و خلق فرصت‌ها و امکانات جدید برای کشور است.
وی با تاکید بر اینکه همه باید کمک کنند تا این مسیر هموارتر شود افزود: همانند بسیاری از کارهای دیگر که در کشور انجام می‌‌شود هنوز از یک اساس و نظام با کفایت و با جامعیت برخوردار نیست و بخش مهمی از تلاش و سرمایه‌گذاری انسانی، فکری و زمانی که توسط جوانان خوش فکر امروزی ما دارد در این مسئله مشروف می‌شود متأسفانه هنوز از آن بهره‌وری و نتایج درخور و متناسب برخوردار نیست.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فعالیت‌هایی که در حوزه اقتصادی و عملیاتی کردن دانش و تکنولوژی نوین در کشور انجام می‌شود از بهره‌وری کافی برخوردار نیست ولی در این میان موسساتی مثل دانشمند هستند که زیر نظر بنیاد مستضعفان تحت عنوان ترویج دانش با فناوری ارتباطات و اطلاعات را انجام می دهند در شرایط فعلی می توانند مفید باشند.