دسته بندی موضوعی

حضور قائم‌مقام بنیاد مستضعفان در جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره موسسه دانشمند

جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره موسسه دانشمند با حضور سیدمنصور برقعی قائم‌مقام بنیاد مستضعفان، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از مدیران عامل زیر مجموعه دانشمند، چهارشنبه 3/7/1398 در سالن امام خمینی این موسسه برگزار شد.
DSC 0184

جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره موسسه دانشمند با حضور سیدمنصور برقعی قائم‌مقام بنیاد مستضعفان، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از مدیران عامل زیر مجموعه دانشمند، چهارشنبه 1398/7/3 در سالن امام خمینی این موسسه برگزار شد.

در ابتدای جلسه سجاد صادقی عضو هیئت مدیره ضمن خوشامدگویی گزارشی از اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی موسسه ارائه کرد. در ادامه سید حامد عسگری، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره نیز با ابراز خرسندی از حضور قائم مقام بنیاد مستضعفان در این جلسه، با اشاره به ضرورت تغییر نگاه در مجموعه‌های بزرگ و قدیمی، از رویکردهای سنتی به رویکردهای مبتنی بر دانش، به توضیح شبکه تحقیق و توسعه و فرآیند حل مسائل شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان پرداخت و این شبکه را مدل دانشی، به روز و کارآمد معرفی کرد که تاکنون 40 قرارداد برای حل مسائل شرکت‌های بنیاد در آن به امضا رسیده است. وی در ادامه از موانع و مشکلات پیش روی فعالیت‌های دانش بنیان گفت.

 

 DSC 157

 

برقعی با استماع گزارش هیئت مدیره و تاکید بر اهمیت و ضرورت فعالیت‌های دانش‌بنیان در کشور و بنیاد گفت: "همیشه انجام فعالیت‌ جدید و نوآوری‌ها با مخالفت‌ها و موانع زیادی رو‌به‌رو است."وی اشاره کرد: "شما نباید متوقف شوید و باید همواره با سرعت در حال حرکت به جلو باشید. نیاز این کار ایجاد زبان مشترک است."

در این جلسه مدیران عامل تعدادی از شرکت‌ها و موسسات زیرمجموعه دانشمد نیز حضور داشتند که به ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود پرداختند.